Dnešní holky

23. března 2015 v 16:47 | Linda |  Názory
Dnes bych se chtěla vyjádřit k docela vážnějšímu tématu a to k dnešním dí(ě)vkám. V tomto tématu zajedu do jedné určité kategorie, tak snad z ní nějak nevybočím. Omlouvám se jinak za délku, ale v krátké verzi to opravdu napsat nešlo. Na začátku bude taková ta důležitá příhoda, které se to týká, ale ne všem se to chce číst - stačí, když to rychle přeletíte. Napsala jsem to trochu hovorově, takže by to měl pochopit každý...


Nedávno, asi měsíc před Vánoci, se má kamarádka, říkejme ji třeba Anna, začala chovat divně a rozplívat se nad nějakým podivným "klukem", kterého nikdo nezná, a pořád o něm mluvila. Zvládala to klidně i šest hodin v kuse na jedno téma například o tom "Jak si spolu psali" bo "Co ji slíbil" a podovné nasládlé věci. Divné na tom bylo to, že to říkala typem "Každé holce kousek" - prostě kdo kousek zaslechne nevadí. To důležité se totiž pokoušela držet v tajnosti.
Jenomže se ji to nedařilo dlouho. Po nějaké uplynuté době už nás tím docela začínala štvát. S ní se nedalo mluvit o ničem jiném. Chovala se šíleně, zhoršovalo se to. prostě klasická, nudná zamilovaná puberťačka, jejíž keci nikoho nezajímaly. Byla jsem docela dost naštvaná, hlavně kvůli těm jejím kecům "On je starší než já" nebo "No docela o dost starší, to je jedno, neřeš to."
Ono ji to ale taky nezajímalo. Neuvědomovala si ani pořádně, která z nás toho kolik ví. Nikdo nevěděl všechno a tak jsem jednou přišla za kamarádkou a říkám ji :,,To už se nedá vydržet, ta Anna mě už fakt sere s tím jejím klukem!". Ona se na mě takovým zvláštním způsobem podívala, poté se podívala na kluka, který seděl vedle ní a pak se vrátila pohledem na mě a říká mi :,,No ale... víš že mu je čtyřicet, že jo?"
Tahle věta mě neskutečně zarazila. Okamžitě jsem si to musela jít ověřit k ještě jednomu zdroji, se kterým o tom Anna mluvila a hele. Říkali mi pravdu. Nepochopila jsem to a nemohla jsem tomu stále nějak uvěřit, tak jsem si to ověřila. Jak? Ona je prostě tak hloupá, že za mnou přišla, vzala mobil a ukázala mi jejich chat na facebooku. Zakryla sice jeho fotku, ale ne jeho jméno. Okamžitě jsem si ho zapsala a doma si ho vyhledala. Celé to byla pravda.
Tak jsem se o to začínala zajímat trochu víc - kdo by taky ne že? A nebyla jsem sama. Pomáhali mi v tom dvě kamarádky a jeden kamarád. Rozhodli jsme se s tím něco dělat, protože to nebylo normální a tak jsme si sehnali telefonní číslo na její matku a napsali ji dlouhou sms o tom, co její Anička vyvádí - Posílání nahých fotek, plánování svého prvního na její patnáctiny, že náhrdelník co nosí na krku má od něj, že je to její trenér z tanečků a podobně...
Samozřejmě jsme později zjistili, že její matka s tím nechci nic dělat. Žádná odezva, Anně se o tom ani nezmínila a co bylo horší? Blížil se den, kdy si ji tento vážený pán měl vyzvednout o pauze, dlouhé jedna a půl hodiny, a odjet s ní někam autem (jaká nezodpovědnost!).
To už ale byla poslední kapka. Naštvali jsme se tak moc a všechno jsme ji napsali na facebook. Že to není normální, že se to postuopně dozvěděla celá škola (rozkecalo se to), že ji může využívat (což se ukázalo, že je pravda), že ji může znásilnit, či ji může klidně i zabít. Samozřejmě se na nás za to naštvala, ale to nás neštvalo. Důležité bylo, že byl konec, alespoň to nám řekla. V tu sobotu s ním ale naštěstí nikam nejela.
Takže jsme se pak už na to doslova vysrali úplně a já to řekla třídní hned při první příležitosti, co si mě zavolala do kabinetu. Její matka tedy byla pozvána na kobereček a začalo se to alespoň trošku řešit, ale bohužel - zase nic. Všechno bylo k ničemu, protože ona to své důvěřivé mamince popřela, řekla ji, že je sice do něj zamilovaná, ale neposílala mu nic, jen fotku kostýmu do tanečních.
Anna taky měla přijít za učitelkou a říct ji o tom, jak na tom je. Samozřejmě mu předtím zavolala a nechala si přesně nadiktovat, co má říct (Zodpovědnost je kde?)
Když tedy zase nic nebylo, naklusaly jsme za učitelkou všechny tři, že tohle nemá cenu, že Anna se na to stejně vykašlala a nechává si od něj radit, co má říkat učitelce a taky jsme ji podrobně řekly a to doslova, co vše se dělo. O fotkách, videích, celé té konverzaci, že ten chlap takhle psal už jedné slečně před Annou, že ji chtěl vzít až do Brna...
No teď už maximální spokojenost. Sice nevím, jestli Anna dostala rozum, ale celé to řeší kriminálka a policie.

http://33.media.tumblr.com/881cd8946d533c4faef4ebd36865c0d7/tumblr_nkebo9yuQh1r0qooco1_500.gif

Dodnes nechápu, kde tato holka, jedna z nejrozumnějších v naší třídě, vzala tohle a jak toho docílila (docela se bojím těch ostatních, pokud je tohle jedna z rozmných. Co jsem teda já?). Přece jen, kdo by se svlékl, kdyby mu někdo několikrát za sebou řekl "To je u vás takové vedro" nebo " Není ti pořád horko? Podívej se, kolik máš toho na sobě" - Bože ta lehkovážnost, naivita...

Tak... popravdě... doteď nechápu, jak může být dnešní generace (i když k ni patřím), tak blbá. Tedy, ne většina, znám i fakt chytrý lidi, ale tohle m i příjde moc. Ty témata dnešních mladých holek a jejich starosti. Naši se pak diví, že já nemám kamarády v našem městě. Ale copak se mohou divit, když já nemám zájem poslouchat ty jejich kecy typu "Mám se vyspat s tím a tím" nebo "Nechápu, jak se k němu mohli dostat mé nahé fotky" nebo "Omg, on mi včera napsal" či "Příště pojď s námni, ani nevíš, jak dokonale jsme se ožraly."

PROBOHA MĚ JE PATNÁCT A MÁM V TÉ HLAVĚ MOZEK NAROZDÍL OD OKOLÍ!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vládkyně Chimegee (Nepřihlášená) Vládkyně Chimegee (Nepřihlášená) | Web | 23. března 2015 v 17:19 | Reagovat

Mám pocit, že okolo všech puberťaček se točí chlast, kouření, drogy a také ten no.. víte.. s.. (ano, ano). Hold asi nic v hlavě nemají. Poté je to focení selfíček na facebooku (znám dokonce jednu šesťačku, která si vyfotila fotku a dala si jí na profilovku, kde je v triku a kalhotkách. Očividně jí nedochází, že to může najít kdokoliv a zkontaktovat se s ní. Říct jí, že tomu dotyčnému je 15 a chce se s ní sejít) - Budeme jí říkat třeba Getrúda... Jednou jsem na její fotce viděla, že jí napsal komentář typu "ooh sexy." - ano byl to cizinec, poznala jsem to i podle jména.Na facebook za den přidá trilion fotek, kde má na sobě tunu make-upu a bez kalhot.- Je to prostě taková ta dnešní "Swaggerka" nosí bejsky, na ksichtě má tunu make-upu a na facebooku píše své statusíčky o životě.

Ve škole se objevila dokonce aféra s tím, že deváťačky spí s jedním učitelem, kvůli tomu, že nechodí cvičit. (no coment)

2 Ally 牛 Ally 牛 | E-mail | Web | 23. března 2015 v 21:57 | Reagovat

Z tímhle příběhem jsem obeznámena dobře, jak jistě víš. Můj osobní názor znáš, takže není třeba ti ho říkat znovu. Je to šílené..

3 Roxy Roxy | Web | 24. března 2015 v 11:05 | Reagovat

Podobné téma už mám dělší dobu rozepsané u mě na blogu. Ale tak nějak ho pořád nechci vydat a nevím proč, pořád se dá k takovému tématu něco přidávat. Dnešní 21. století je hrozné. Všechno je to jenom o chlastu, klucích a drogách. Popravdě já moc přátel nemám a proč ? Protože se všichni chovají takto. Lidi by si měli uvědomit co dělají.

4 Jituš-xoxo♥ Jituš-xoxo♥ | Web | 24. března 2015 v 15:54 | Reagovat

Tohle je dnešní mládež, ale myslela jsem že se to děje tak holkám do 15 let, že už potom žádná nenaletí, asi jsem se spletla. Každopádně je to hrozné, nedovedu si to představit, že by se to stalo někomu blízkému. Tyhle chlapi jsou parchanti, ty holky si to buhužel neuvědomují, pak se diví a brečí nad vším, když jsou jejich fotky na internetu.

5 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 24. března 2015 v 18:56 | Reagovat

Tohle nebude nějaká běžná záležitost, je strašná spousta pubertálních holek a jen některé by tohle udělaly a navíc o těch, co nic zvláštního nedělají, se nemluví, a tak to vypadá, že neexistují, to je důležité si před každým nadáváním na generaci uvědomit.
Ale jak mohla rozumná holka takhle naletět? No, pán zřejmě dovede dobře manipulovat a oblbnout. Přece jen může být rozumná, ale ve svém věku zjevně nemá milostné zkušenosti a tak není těžký pro takovýho zmetka s ní mávat. Já až na střední jednu dobu řešila, že jedna kamarádka pořád a pořád chtěla mluvit o jednom třicetiletém chlápkovi, s kterým "koketovala", ale u ní to spíš bylo, že neustále rozebírala, jestli je dobrý nápad si s ním začít. Sice to bylo taky otravný, ale aspoň zodpovědný. Tohle je moc. Hlavně ale mě zaráží její matka, že neudělala nic.

6 Niky Niky | 28. března 2015 v 22:53 | Reagovat

Tak tohle je extrém.... vážně... taková nezodpovědnost..
Ale alespoň že jste se rozhodli zakročit :).

7 Pondová aka. Lucka Pondová aka. Lucka | Web | 7. dubna 2015 v 20:58 | Reagovat

Jelikož. je mi jen 13ct let nemám s takovými věcmi moc zkušeností, snažím se hledět si svého,ale opravdu mě zaráží chování, někdy dokonce i mladších dívek nežli jsem já. Zmán dívky na, které tento popis naprosto sedne, ale znám i dívky, které by to nikdy neudělaly.Je to opravdu hrozné, a pro mě naprosto nepochopitelné, jelikož mě moji rodiče v těchto věcech drží zkrátka, často mě to štvalo, ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc jsem jim vděčná za to, že se zajímají co se v mém životě děje. To je už, ale na zájmu rodičů, a také výchově....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama